Trans-Sibirya Ekspresi ile ÇİN MOĞOLİSTAN TATARİSTAN RUSYA

Tarih: --

Uçuş Bilgileri

Gidiş: 11 Ağustos 2020 - TK 020 - İstanbul - 01:25 » Pekin - 15:35 Dönüş: 27 Ağustos 2020- TK 416 - Moskova - 20:00 » İstanbul - 23:05

Ülke

3

Tur Süresi

16 gece 17 gün

Fiyat

€6099'dan başlayan fiyatlarla

Rota

Pekin Ulan Bator Ulan Ude Irkutsk Baykal Gölü Irkutsk Krasnoyarsk Novosibirsk Ekaterinburg Kazan Moskova

Fiziksel Zorluk

Tema

Kültür

Gün Gün Program Hepsini Aç

01.Gün | 11 Ağustos 2020 | Salı İSTANBUL-PEKIN
İstanbul Yeni Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarında saat 22:30’da buluşma (10 Ağustos). Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK020 sefer sayılı uçuşu ile saat 01:25 ’de Pekin’e hareket. Yerel saat ile 15:35’de Pekin’e varışımızı takiben bizi bekleyen aracımız ile otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız.Konaklamala otelimizde
Ulaşım TK020 sefer sayılı uçuşu ile saat 01:25 ’de Pekin’e hareket
02.Gün |12 Ağustos 2020 |Çarşamba PEKİN
Otelde alacağımız kahvaltının ardından, Pekin şehir turumuz için hareket ediyoruz. Bugünkü turumuzda ilk durağımız Yazlık Saray olacak. Yazlık Saray’ı ve bahçelerini geziyor, Çin Kültürü hakkında detaylı bilgiler alıyoruz. Lokal bir restoranda alacağımız öğle yemeğinin ardından Ming Hanedanı’nın 1368-1644, Qing Hanedanlığının 1644-1891 yılları arasında yaklaşık 24 Çin İmparatorunun yaşadığı görkemli sarayın bulunduğu “Yasak Şehir” i gezeceğiz.  UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan ve eskiden hanedan soyu haricinde sıradan insanlara kapalı olan bu sarayın 9999 adet odası bulunmaktadır.Son olarak ise 40 hektarlık alanı kaplayan ve Dünyanın en büyük meydanı olan Tiananmen  Meydanı’nı ziyaret edeceğiz. Bu meydanın kuzeyinde her sabah ve akşam Çin milli bayrağının göğe çekilmesi ve indirilmesi töreni yapılmaktadır. Tören saati her gün güneşin doğuşu ve batışına göre değişmektedir. Her gün yüzlerce kişi bu töreni izlemek üzere bu meydanda toplanmaktadır.  Gezilerimizin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Konaklama otelimizde.
 
Ulaşım Şehir içi yolculuklar özel otobüsle sağlanacaktır
03.Gün |13 Ağustos 2020 | Perşembe PEKİN
Otelde kahvaltının ardından, dünyanın sekizinci harikası olarak adlandırılan UNESCO Dünya Mirasları Listesi’ndeki Çin Seddi’ni görmek üzere hareket ediyoruz. M.Ö 9.yüzyılda savunma amaçlı inşa edilen Çin Seddi’nin uzunluğu Çin Denizi’nden Gobi Çölü’ne kadar 7 bin kilometreyi bulmaktadır.Gezimizin ardından lokal bir restoranda öğle yemeğimizi alıyor , alış veriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman geçiriyoruz. Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda aldıktan sonra otelimize hareket.Konaklama otelimizde.    
Ulaşım Şehir içi yolculuklar özel otobüsle sağlanacaktır
04.Gün |14 Ağustos 2020 |Cuma PEKİN – ULAN BATOR
Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor  ve havalimanına hareket ediyoruz.Yerel havayolları ile  saat 08:35’te Moğolistan’ın başkenti Ulan Bator’a uçuyoruz.Yerel saat ile 10:35 te varışımızı takiben bizi bekleyen aracımız ile Ulan Bator şehir turumuza başlıyoruz. Sukhbatur Meydanı, Cengiz Han Meydanı ve çevresini gördükten sonra Ulusal Müze’yi ziyaret edeceğiz. Lokal bir restoranda alacağımız öğle yemeğinden sonra, Tonyukuk Abideleri’ni görmek üzere hareket ediyoruz. Ulan Bator’un güneyinde yaklaşık iki saat mesafedeki bu anıt Göktürk Kaya Yazıtları’nın en önemlilerinden biridir. Büyük Türk devlet adamı ve başkumandan Tonyukuk tarafından yazılan abideler UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’ndedir. Bu önemli tur sonrası Moğol yaşantısını birebir göreceğimiz ve yaşayacağımız Yurt Çadırlarının bulunduğu bölgeye gidiyoruz. Konaklamamızı bu gece Moğol göçmenlerinin “Gercamp” adını verdiği yurt çadırlarında gerçekleştireceğiz. Akşam yemeğimizi de yine burada moğol kampımızda alacağız.
Ulaşım Yerel havayolları ile saat 08:35’te Moğolistan’ın başkenti Ulan Bator’a uçuyoruz.
05.Gün |15 Ağustos 2020 |Cumartesi ULAN BATOR- TRANS SİBİRYA TRENİ
Kampta alacağımız kahvaltının ardından Moğolistan’ın ortalarında yer alan vadileri keşfetmek üzere hareket ediyoruz. Otobüs yolculuğumuz sırasında bölgenin en güzel kırsal manzaralarını ve uçsuz bucaksız Moğol steplerini görme imkanına sahip olacağız. Bugün Moğol yaşamının tarihçesi, yemekleri ve Moğol göçebelerinin günlük yaşamlarının sergilendiği bir etkinliğe katılacağız. Burada Moğol usulü alacağımız öğle yemeğimizin ardından tren garına transfer oluyoruz. Trans Sibirya treninde kendimize ait vagonumuza yerleşiyoruz ve maceralı Trans Sibirya tren  seyahatimiz başlıyor.Akşam yemeği ve konaklama trenimizde.
Ulaşım Trans-Sibirya Treni
06.Gün |16 Ağustos 2020 | Pazar ULAN BATOR – TRANS SİBİRYA TRENİ – ULAN UDE
Sabaha  karşı trenimiz Moğolistan – Rusya sınırına varıyor.Moğolistan ve Rusya sınır istasyonlarındaki giriş-çıkış işlemlerinin ardından (yoğunluğa göre bu işlemler 2-3 saat sürebilmektedir.Bu sırada trenden inilmeyecektir) trenimiz Ulan Ude’ye doğru hareket ediyor.Tüm gün tren yolculuğumuz sırasında kahvaltı, öğle ve akşam yemeğimizi trende alacağız.Akşam saatlerinde Ulan Ude’ye  varıyor ve buradaki otelimize yerleşiyoruz.Konaklama otelimizde.
Ulaşım Trans-Sibirya Treni
07.Gün |17 Ağustos 2020 |Pazartesi ULAN UDE - TRANS SİBİRYA TRENİ
Otelde alacağımız kahvaltının ardından şehir turu için hareket ediyoruz. Ulan Ude Moğol kökenli Buryatların yaşadığı Özerk Buryat Cumhuriyeti’nin başkentidir.
Şehir merkezinde alacağımız kahvaltının ardından, şehir dışında bulunan ve Rusya’da Budizm’in merkezi kabul edilen Ivalginski Datsan Tapınağı’nı ziyaret edeceğiz. Klasik Budist tapınaklarından çok farklı olan kompleksi gezdikten sonra öğle yemeğimizi alıyor ve Ulan Ude şehir turumuza başlıyoruz. Sovyet Meydanı, Arbat Caddesi ve 42 tonluk ağırlığı ile Dünyanın en büyük Lenin Büstü göreceğimiz önemli yerler arasındadır.Lokal bir restoranda alacağımız akşam yemeğinin ardından tren  garına transfer oluyoruz.Konaklama trenimizde.
Ulaşım Trans-Sibirya Treni
08.Gün |18 Ağustos 2020 | Salı IRKUTSK – BAYKAL GÖLÜ
Sabah erken saatlerde kompartımanımızda alacağımız kahvenin ardından Irkutsk şehrine varıyor ve trenimizden ayrılıyoruz.Şehir merkezinde alacağımız kahvaltının ardından Baykal Gölü’ne hareket ediyoruz. Dünyanın en büyük tatlı su rezervine sahip olan Baykal Gölü, aynı zamanda dünyanın en derin gölüdür. Uzunluğu 640 km, genişliği 100 km’yi bulan gölün en derin yeri 1642 km’dir. Bu rekoru ile Baykal Gölü aynı zamanda yeryüzündeki toplam tatlı suyun %20’sine sahiptir. Soğuk sularının ısısı nadiren 8 derecenin üzerine çıkar. Baykal gölü flora ve fauna bakımından önemli bir zenginliğe sahiptir. Yapılan araştırmalara göre burada 1700 çeşit bitki ve  binlerce hayvan türü yaşamaktadır. Bunların 1083 çeşidine dünyanın başka hiçbir yerinde rastlanmaz. Baykal Gölü 23 bin metreküp su barındırır. Gölün bazı kısımlarında su o kadar berraktır ki 40 metre aşağısındaki canlılar ve bitkiler rahatça görülebilir.Baykal Gölü’nde yapacağımız tekne  gezisinin ardından  öğle yemeğimizi göl kenarında piknik şeklinde alacağız.Daha sonra göl kıyısında bulunan Listviyanka Köyü’ndeki otelimize yerleşiyoruz.Akşam göl kenarında yürüyüş yapabilir, köy pazarını gezerek yerel hayatı keşfedebilirsiniz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 
Ulaşım Trans-Sibirya Treni
09.Gün | 19 Ağustos 2020 | Çarşamba IRKUTSK – TRANS SİBİRYA TRENİ
Otelde alacağımız kahvaltının ardından, Litsviyanka’dan ayrılarak Irkutsk’a hareket ediyoruz. Rusya’nın Çin ve Moğolistan ile ticaretinde önemli bir yere sahip, renkli gece yaşamı nedeni ile “Sibirya’nın Paris’i” diye adlandırılan İrkutsk şehrine varıyoruz. Şehrin eski bölgesinde ahşaptan yapılmış evlerin bulunduğu sokakları gezecek, öğle yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız. Daha sonra Dük Volkhonski’nin ahşap evinde klasik müzik dinletisine katılacağız. Şehir merkezinde alacağımız akşam yemeğinin ardından tren garına transfer oluyoruz.Konaklama trenimizde.
Ulaşım Trans-Sibirya Treni
10.Gün |20 Ağustos 2020 |Perşembe KRASNOYARSK- TRANS SİBİRYA TRENİ
Kompartımanımızda alacağımız kahvaltının ardından Krasnoyarsk şehrine varıyoruz. Krasnoyarsk, Sovyet döneminin kapalı şehirlerinden biriydi. Bu güzel şehir Yenisey Nehri’nin kıyısında yer alıyor. Yenisey Nehri, Kuzey Buz Denizi’ne dökülen en büyük nehirdir. Buradaki şehir turumuzun ardından öğle yemeğimizi alıyor ve tren garına transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama trenimizde.
 
Ulaşım Trans-Sibirya Treni
11.Gün |21 Ağustos 2020 | Cuma NOVOSIBIRSK
Trende alacağımız kahvaltının ardından Novosibirsk’e varıyoruz.Yanımıza gerektiği kadar eşya alarak trenimizden ayrılıyoruz.Novosibirsk 1,5 milyon nüfusu ile Rusya’nın en büyük üçüncü şehri, Sibirya bölgesinin ise en büyük şehridir. Novosibirsk’in 30 km dışında bulunan akademi şehri Akademgorodok. Bütün bilim dallarının temsil edildiği ve “Bilimin Vatikanı” olarak adlandırılan Akademgorodok dünyanın tek bilim şehridir. Buradaki gezimize Guiness rekorlar kitabına dünyanın en bilimsel caddesi olarak girmiş olan Lavrentiev Caddesi ile başlayacağız. Daha sonra Arkeoloji ve Etnografi Enstitüsü’nde bulunan Arkeoloji Müzesi’ni ziyaret ediyor ve Profesörler Evi’nde öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrasında eski Transsibirya trenlerinin sergilendiği Açık Hava Tren Müzesini ziyaret edeceğiz.Daha sonra  Novosibirsk şehir merkezine hareket ediyor ve buradaki otelimize yerleşiyoruz.Akşam yemeğimizi aldıktan sonra Novosibirsk caddelerini keşfe çıkabilirisiniz.Konaklama otelimizde.
 
Ulaşım Trans-Sibirya Treni
12.Gün |22 Ağustos 2020 Cumartesi NOVOSIBIRSK – TRANS SİBİRYA TRENİ
Otelde alacağımız kahvaltının ardından şehir turumuza devam ediyoruz. Göğe Yükseliş Katedrali, Kızıl Cadde, dünyanın en büyük opera binasının bulunduğu Lenin Meydanı, eski ahşap evlerin bulunduğu Gorki Caddesi, Rusya’nın coğrafi merkezi sayılan Aziz Nikolas Katedrali, Ob Nehri Rıhtımı ve renkli Sibirya Çiftlik Pazarı göreceğimiz yerler arasındadır. Öğle yemeğimizi turlarımız sırasında lokal bir restoranda alacağız.Akşam yemeği sonrası tren garına transfer.Konaklama trenimizde.
Ulaşım Trans-Sibirya Treni
13.Gün | 23 Ağustos 2020 | Pazar EKATERINBURG
Trende alacağımız kahvaltının ardından  öğle saatlerine kadar Sibirya steplerinde Urallar’a doğru yolculuğumuz devam edecek.Öğle saatlerinde Ekaterinburg’a varıyor ve buradaki otelimize yerleşiyoruz. Çar Petro tarafından 1723 yılında kurulan şehir konumu ve büyüklüğü nedeni ile Ural Bölgesi’nin başkenti kabul edilir. Burada yapacağımız şehir turumuz sırasında; 1918’de son Çar II. Nikolay ve ailesinin öldürüldüğü yerde yapılan “Kan üstündeki Katedral” Avrupa ve Asya sınır noktası, ülkenin ve şehrin önemli kutsal sembollerinden 7 Şapelli Ganina Yama göreceğimiz önemli yerler arasındadır.Akşam yemeğimizi lokal bir restoranda alacağız.Konaklama otelimizde.
Ulaşım Trans-Sibirya Treni
14.Gün |24 Ağustos 2020 | Pazartesi EKATERINBURG – TRANS SİBİRYA TRENİ
Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve Ekaterinburg turumuza devam ediyoruz. İlk olarak şehirde bulunan üniversiteye bağlı Jeoloji Müzesini ziyaret edecek ve burada Ural Dağları’nda bulunan değerli taşlara ile ilgili bilgiler alacağız. Urallar Dünyanın nadir ve sadece bu bölgeye özel taşların çıkartıldığı önemli bir bölgedir. Müze ziyaretimizin ardından şehrin dışında Berezovsky Kasabasında bulunan Rusya’nın ilk altınının çıkarıldığı maden ocaklarına gidiyoruz. Burada altın ve çıkarılışı ile ilgili bilgiler alacağız. Sonrasında ise keyifli bir deneyim sizleri bekliyor . Ustasından dinleyerek aldığımız bilgiler ile kendi altınımızı bulmaya çalışacağız. Bu unutulmaz tecrübenin ardından şehir merkezinde lokal bir restoranda akşam yemeğimizi alıyor ve tren garına transfer oluyoruz. Konaklama trenimizde.
 
Ulaşım Trans-Sibirya Treni
15.Gün |25 Ağustos 2020 | Salı KAZAN – TRANS SİBİRYA TRENİ
Kompartımanımızda alacağımız kahvaltının ardından trenimiz Tataristan’ın başkenti Kazan’a varıyor. Kahvaltı sonrası şehri keşfetmek üzere trenimizden ayrılıyoruz. Tarihi oldukça eskilere dayanan bu güzel şehirde; Tatar Camileri, Ortodoks katedralleri, UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan Kazan Kremlin’i, Kul Şerif Cami, Süyümbike Kulesi göreceğimiz önemli eserler arasında. Tatar mutfağının değişik lezzetlerini tadabileceğiniz öğle yemeğimiz sırasında yemek tarifleri ve yemeklerin yapılışını canlı olarak görme imkanına sahip olacağız. Yemeğimizin ardından Kazan’ın trafiğe kapalı ünlü caddesi Bauman’da alışveriş ve keşif için serbest zamanımız olacak. Akşam yemeğimizi şehir merkezinde lokal bir restoranda alıyor ve tekrar tren garına transfer oluyoruz. Konaklama trenimizde.         
Ulaşım Trans-Sibirya Treni
16.Gün |26 Ağustos 2020 | Çarşamba MOSKOVA
Kompartımanımızda alacağımız kahvaltının ardından trenimiz Moskova’ya varıyor. Moskova’ya varışımızı takiben bizi bekleyen aracımız ile şehir merkezine hareket ediyor ve şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuz sırasında; Leningrad caddesi, Avrupa’nın en yüksek binalarından Triumph Palace, Tverskaya Caddesi, Parlamento Binası, Bolşoy Tiyatrosu, Lubyanka Meydanı, KGB Merkez Binası, Aziz Vasili Kilisesi, Kızıl Meydan, Gum Alışveriş Merkezi, Kurtarıcı İsa Kilisesi, Meclis Binası görülecek yerler arasındadır. Geziler sonrası otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme, serbest zaman.Akşam yemeğimizi local bir restaurant’da alacağız. Akşam yemeği sonrasında ise Rusya’ya özgü bir gösteri olan “Kastroma Show” u izleyeceğiz.Konaklama otelimizde.
Ulaşım Şehir içi yolculuklar özel otobüsle sağlanacaktır
17.Gün |27 Ağustos 2020 |Perşembe MOSKOVA – İSTANBUL
Otelde alacağımız kahvaltının ardından, odalarımızı boşaltıyor ve UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan Kremlin Sarayı ve altın kaplamalı kubbeleri ile meşhur katedralleri göreceğimiz turumuza başlıyoruz. Turumuzun bitiminde lokal bir restoranda öğle yemeğimizi alıyor ve ünlü şair Nazım Hikmet’in mezarını ziyaret edeceğiz.Sonrasında havalimanına transfer oluyoruz Türk Havayolları’nın TK416 sefer sayılı uçuşu ile saat 20:00’de İstanbul’a hareket . Yerel saat ile 23:05’de İstanbul’a varış.Turumuzun sonu.
Ulaşım TK416 sefer sayılı uçuşu ile saat 20:00’de İstanbul’a hareket

Dahil Olan Hizmetler

Dahil Olan Yemek

16 kahvaltı, 17 öğle yemeği, 16 akşam yemeği

Ulaşım

| Türk Havayolları ile İstanbul /Pekin / Moskova/ İstanbul gidiş-dönüş arası ekonomi sınıfı uçak bileti | Yerel Hava Yolları ile Pekin / Ulan Bator arası ekonomi sınıfı uçak bileti | Ulan Bator’dan Moskova’ya kadar 7 gece Trans Sibirya treninde konaklama | Programda belirtilen tüm transferler

Konaklama

| Ulan Bator’dan Moskova’ya kadar 7 gece Trans Sibirya treninde konaklama | Pekin’de 3 gece 5*’lı otelde oda kahvaltı konaklama | Ulan Bator’da 1 gece Gercampta ( Yurt Çadırı ) oda-kahvaltı konaklama | Ulan Ude’de 1 gece 4*’lı otelde oda-kahvaltı konaklama | İrkutsk-Listviyanka Köyü’nde 1 gece butik otelde oda-kahvaltı konaklama | Novosibirsk’te 1 gece 4*’lı otelde oda-kahvaltı konaklama | Ekaterinburg’ta 1 gece 4*’lı otelde oda-kahvaltı konaklama | Moskova’da 1 gece 4*’lı otelde oda-kahvaltı konaklama

Önemli Notlar

TUR ÜCRETİ: 

4 KİŞİLİK KOMPARTIMANDA: 6099 Euro
3 KİŞİLİK KOMPARTIMANDA: 6549  Euro
2 KİŞİLİK KOMPARTIMANDA: 6999 Euro
1 KİŞİLİK KOMPARTIMANDA: 10 499 Euro

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:
| Türk Havayolları ile İstanbul /Pekin / Moskova/ İstanbul gidiş-dönüş arası ekonomi sınıfı uçak bileti
| Yerel Hava Yolları ile  Pekin / Ulan Bator arası ekonomi sınıfı uçak bileti
| Ulan Bator’dan Moskova’ya kadar 7 gece Trans Sibirya treninde konaklama
| Pekin’de 3 gece 5*’lı otelde oda kahvaltı konaklama
| Ulan Bator’da 1 gece Gercampta ( Yurt Çadırı )  oda-kahvaltı konaklama
| Ulan Ude’de 1 gece 4*’lı otelde oda-kahvaltı konaklama
| İrkutsk-Listviyanka Köyü’nde 1 gece butik otelde oda-kahvaltı konaklama
| Novosibirsk’te 1 gece 4*’lı otelde oda-kahvaltı konaklama
| Ekaterinburg’ta 1 gece 4*’lı otelde oda-kahvaltı konaklama            
| Moskova’da 1 gece 4*’lı otelde oda-kahvaltı konaklama
| Programda belirtilen tüm öğle ve akşam yemekleri ( 17 Öğle, 16 Akşam Yemeği )
| Trans Sibirya treninde ikramlar ( çay, kahve ve içecek )
| Programda belirtilen tüm transferler
| Yerel rehberlik hizmetleri
| Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
| Türsab mecburi mesuliyet ve Seyahat Sağlık sigortası (70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır) (Sigorta aynı zamanda mesleki zorunluluk sigortası olduğundan iptali mümkün değildir.)   


TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
|
Lokal rehber, şoför ve Tren kompartıman görevlileri servis ücretleri. Tüm tur için kişi başı 150 Euro olup, tur sırasında nakit olarak toplanacaktır)
| Kişisel harcamalar ve otel ekstraları
| Çin  Vize ücreti (180 Euro)
| Rusya Vize ücreti (180 Euro)
| Seyahat iptal sigortası
| Yurt dışı çıkış harcı


İPTAL ŞARTLARI: 

Tur Hareket tarihine;                                                
|
120 gün kala                       %50                                                   
| 119 gün – 60 gün arası         %75                        
| 59 gün – hareket  günü arası %100 ceza uygulanır!                                  
NOT: Yukarıdaki iptal şartları sadece gemi kısmı içindir. Uçak bileti ve vize ücreti kesintileri ayrıca yansıtılacaktır!
 

Temel Tur Bilgileri

ÖNEMLİ NOTLAR:   
|
Tren saatlerinde meydana gelebilecek değişiklikler nedeniyle program akışında değişiklik olabilir , turların sıralamasında değişiklik olabilir.          
| Tren kompartımanlarının içerisinde kişiye özel WC ve Duş bulunmamaktadır. Her vagonun sonunda ve başında ortak kullanımlı birer adet WC bulunmaktadır.
| Tur programımız gün aşırı otel konaklamalı olarak düzenlenmiştir. Böylece şehirlerde daha çok zaman geçirme restoranlarda yerel lezzetleri tatma ve tren yolculuğunun verebileceği yorgunluk ve monotonluk minumuma indirilmiştir.
|Tren yolculuğu özel kiralanmış vagon ile yapılmaktadır. Her misafir yolculuğun sonuna kadar kendi özel kompartımanında seyahat etmektedir. Vagon her şehirde içindeki görevlileri ile birlikte emniyetli alanda bekletilmektedir. Böylece her şehre varışta fazla eşya ve bavul taşımaya gerek olmadan , sadece gerektiği kadar eşyanın taşınabileceği el çantaları ile gezilere ve o gece konaklama yapılacak otele gidilebilir. Her destinasyonda bavul taşıma gerekmemektedir.          
|4lü kompartımanda seyahat eden misafirlerimiz, otellerde 2 adet 2 kişilik oda şeklinde konaklama yapacaktır.
 
Yazdır

Gün Gün Program

Dahil Olan Hizmetler

Önemli Notlar

Temel Tur Bilgileri

Bizi Arayın Whatsapp